Hakkımızda

İLK-eL Pano: Yarım yüzyıllık tecrübe
Pano üretiminde yarım yüzyıllık tecrübesi ile iş merkezleri, endüstriyel tesisler, oteller, endüstriyel tesisler, spor kompleksleri, şantiyeler için ihtiyaca göre her türlü pano üretimi yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.

Biz

Yaşamakta olduğumuz dünya, bilimsel devrimlerin doğurganlığı sayesinde hızlı değişimler geçirmektedir. Küreselleşme ile birlikte gümrük duvarlarının kaldırılması sonucu ürün ve hizmetlerin pazarlama koşulları, rekabet şartları içerisinde önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu durum üreticiler ile müşteriler arasındaki ilgiyi ifade etmektedir. Bu ilgi, üreticilerin müşterilerinin taleplerini ürüne yansıtmasını ve müşterilerin ürünle ilgili ihtiyaçlarını eksiksiz olarak üreticiye iletmesini gerekli kılmaktadır.

Bu bakış açısıyla "Kalite Yönetim Sistemi", özellikle elektrik sektörüne sunulan ürünün verimliliğini ve ekonomisini sağlayan üretilebilirlik, bakım-onarım kolaylığı ve değiştirilebilirlik gibi olgulara destek sağlayan bir disiplin olarak önemli bir konuma sahiptir.

İLK-eL Pano, 1974 yılında İstanbul'un 4. Levent semtinde başladığı pano üretimine Seyrantepe'de 3000 m2 kapalı alanda devam etmektedir. Pano üretiminde yarım yüz yıla varan tecrübesi ile iş merkezleri, endüstriyel tesisler, oteller, endüstriyel tesisler, spor kompleksleri, şantiyeler için ihtiyaca göre her türlü pano üretimi yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Standart imalatların yanı sıra daha çok sipariş üzerine çalışmakta olan şirketimiz, panolarda uyguladığı modüler sistem, montaj kolaylığı sağlayan konstrüksiyon yapısı, ileri teknolojinin getirdiği düşük maliyet ve yüksek kalitesi ile her an müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek niteliktedir.

Tesislerini yenileyerek kapasitesini artıran firmamız, yaklaşık 10 yıldır müşterilerinin her türlü pano ihtiyacını karşılamanın yanı sıra sac kablo kanalları, döşeme altı kanalları ve aksesuarlarını da sunmaya devam etmektedir. Sahip olduğumuz seri üretim tekniği, kalite sürekliliği, aksesuar zenginliği ve uygulayabildiğimiz kaplama yöntemlerinin çeşitliliği, her türlü uygulamanın kolaylıkla yapılmasını mümkün kılmıştır.

Üretim süreçlerinde kalite ve detaylar için gösterilen titiz çabalar, İLK-eL ürünlerinin hem yurt içinde hem de yurt dışında kalitesiyle takdir görmesini ve bugünkü konumuna gelmesini sağlamıştır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında uygun fiyat sunan ve ödün vermeksizin kalitesini sürdürme felsefesine ve değişen şartlara hızla uyma becerisine sahip olan firmamız yakından takip ettiği teknolojiler ve uzman personeli sayesinde sürekli olarak gelişmeyi hedeflemiştir. İLK-eL Pano ayrıca, sektörde faaliyet gösteren diğer firmaların AR-GE çalışmalarını desteklemeyi kendisine ilke edinmiştir.

Şirketimiz 1997 yılında vizyonunda bir değişiklik yaparak 1974 yılından 1997 yılına kadar 23 yıllık bilgi birikimini yetkin bir satış kadrosuna yayarak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiştir. Bu değişim, sektörün önde gelen müteahhitlik firmalarının yanı sıra, küçük ya da büyük işletme fark etmeksizin küçük işletmelerin de gelişmesine katkı sağlamıştır.

Çağdaş dünyanın ekonomik sorunlarını çözümleyecek anahtar kavramlardan biri de verimliliktir. Firmamız hızlı ve esnek yapısını, yüksek verimliliğini koruyarak günümüz rekabet ortamında ayakta kalabilmiş, verimli çalışmanın sonucunda ekonomik ve örgütsel yeteneklerin birleşimi olarak günümüze kadar gelmiştir. Şirketimizin çalışanlarına, müşterilerine verdiği değer, toplumsal konulara verdiği destek şirketimizin sektördeki imajını sürekli geliştirmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik konularındaki kanıtlanmış itibarımız bizlerin haklı gururunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Doğaya, kaynaklara ve canlılara saygılı, uluslararası standartlara uygun hizmetleri sunmak, bizim temel iş anlayışımızdır.
İLK-eL Pano olarak amacımız; yurtiçi ve yurtdışında, prestijli, önemli projelerde yer alarak ve sektörümüzde fark yaratmaktır.